Жаңалықтар

• АҚТӨБЕЛІКТЕРГЕ ЕСЕ ЖЕБЕРІП ҚОЙДЫ АҚТӨБЕЛІКТЕРГЕ ЕСЕ ЖЕБЕРІП ҚОЙДЫ 18 Ақпан , 2019 АҚТӨБЕЛІКТЕРГЕ ЕСЕ ЖЕБЕРІП ҚОЙДЫ 5

"Жетісу" МФК Футзалдан ҚР Чемпионатының 17-18 тур аясында сырт алаңда Ақтөбелік командамен кездесіп есе жіберіп қойды.

• Қыздар футбол тобы ашылды. Қыздар футбол тобы ашылды. 18 Ақпан , 2019 Қыздар футбол тобы ашылды. 6

Футбол спортын шебер меңгеріп, кәсіби футболшы атануға ниет білдірген қыз балаларды Футбол Орталығына шақырамыз.

• "ЖЕТІСУ" КОМАНДАСЫНЫҢ ҮШІНШІ ОҚУ ЖАТТЫҒУ ЖИЫНЫ 17 Ақпан , 2019 6

Бүгін "Жетісу" командасы соңғы үшінші оқу жаттығу жиынын өткізу үшін Түркияға аттанды.

• "ЖЕТІСУ-М" КОМАНДАСЫНЫҢ АЛҒАШҚЫ ОҚУ ЖАТТЫҒУ ЖИЫНЫ 17 Ақпан , 2019 3

Екінші Лига командасы "Жетісу-М" өзінің алғашқы оқу жаттығу жиынын өткізу үшін Шымкент қаласына кетті.

• Екінші оқу жаттығу жиыны аяқталды Екінші оқу жаттығу жиыны аяқталды 12 Ақпан , 2019 Екінші оқу жаттығу жиыны аяқталды 46

«Жетісу» командасы Түркияда өткен екінші оқу жаттығу жиынын аяқтады.

• "АРСЕНАЛДАН" БАСЫМ ТҮСТІ 11 Ақпан , 2019 76

Түркиядағы оқу жаттығу жиынында "Жетісу" командасы киевтік "Арсеналға" қарсы тұрған жолдастық кездесуі аяқталды.

• Белорустарға жол бердік Белорустарға жол бердік 9 Ақпан , 2019 Белорустарға жол бердік 73

"Жетісу" командасы Түркияда өтіп жатқан оқу жаттығу жиыны барысында белорустық "Витебск" командасымен кездесіп, 0-1 есебімен жол беріп қойды.

• СЛОВАКИЯЛЫҚТАРҒА ЖОЛ БЕРДІК СЛОВАКИЯЛЫҚТАРҒА ЖОЛ БЕРДІК 7 Ақпан , 2019 СЛОВАКИЯЛЫҚТАРҒА ЖОЛ БЕРДІК 96

Түркияда өтіп жатқан Оқу жаттығу жиыны барысында "Жетісу" командасы словакиялық "Сеница" командасына 2:3 есебімен жол беріп қойды.

• «АРСЕНАЛДЫ» ЖЕҢДІК «АРСЕНАЛДЫ» ЖЕҢДІК 4 Ақпан , 2019 «АРСЕНАЛДЫ» ЖЕҢДІК 137

Түркияның Анталия қаласында өтіп жатқан екінші оқу-жаттығу жиыны аясында "Жетісу" командасы Ресей Премьер Лига командасы "Арсенал" командасымен кездесіп, 2:1 есебімен жеңіске жетті.

• «ЖЕТІСУ-Б» командасының жолдастық кездесуі «ЖЕТІСУ-Б» командасының жолдастық кездесуі 4 Ақпан , 2019 «ЖЕТІСУ-Б» командасының жолдастық кездесуі 79

21 қаңтар мее 3 ақпан аралығында Шымкент қаласында "Жетісу-Б" Бірінші Лига командасының оқу жаттығу жиыны өтті.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз