ҚАЙРАТ АЙМАНОВ: «БІЗ ҚОРҒАНСТА ӨТЕ ҰЙЫМДАСҚАН ТҮРДЕ САУАТТЫ ОЙНАДЫҚ»
19 Қазан, 2019 ҚАЙРАТ АЙМАНОВ: «БІЗ ҚОРҒАНСТА ӨТЕ ҰЙЫМДАСҚАН ТҮРДЕ САУАТТЫ ОЙНАДЫҚ» 58
ҚАЙРАТ АЙМАНОВ: «БІЗ ҚОРҒАНСТА ӨТЕ ҰЙЫМДАСҚАН ТҮРДЕ САУАТТЫ ОЙНАДЫҚ»
«Жетісу» бас бапкерінің көмекшісі Кайрат Айманов «Атырау» командасымен болған матч туралы пікір білдірді.

- Алғашқы кезеңде қарыластардң қарқынды ойынына дайындалғамыз, солай болды да. «Атырау» өте жақсы бастады. Біз осыған дайын болғамыз. Бізне ойын басында гол салғанымыз сәтті болды. Алғашқы голдан кейін жігіттер жігерленіп, екінші голды да салды. Одан кейін басымдықты өз қолымызға ала отырып, үшінші голды сала алдық. Үшінші голдан кейін барлық басымдық біздің қолда болды. Екінші кезеңге келер болса алаң иелері барын салп алға ұмтылды. Гол салып есеп айырғысы келді. Бірақ біз қорғаныста өте сауатты ұйымдасқан түрде өнер көрсеттік.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз